Hledat
Hledat

Váš společník pro moderní systémy vytápění a ohřevu teplé vody

Naše výkonné a trvale udržitelné technologie vám usnadní život. Uleví nejen vaší peněžence, ale také životnímu prostředí. A to samozřejmě zcela bez starostí. Pojďte je s námi vyzkoušet!

Kontaktujte nás

Vše co děláme, děláme pro vás!

O většině kotlů, tepelných čerpadel nebo zásobníků teplé vody je možné s trochou nadsázky říct, že jsou to jenom takové "bílé krabice" schované někde v útrobách domu. Na druhé straně vám přinášejí teplo a vytváří tolik důležitou příjemnou domácí atmosféru. Značka Protherm vyrábí #VícNežBíléKrabice. Naopak je jednou z nejprodávanějších značek tepelné techniky na českém trhu. Naše výrobky jsou velmi spolehlivé, vysoce efektivní a cenově dostupné. V naší nabídce najdete moderní řešení pro vytápění i ohřev teplé vody. Při vývoji a výrobě myslíme na udržitelnost, ale hlavně na vaše budoucí každodenní pohodlí.

Jsme vždy na vaší straně. Máme pro vás jednoduchá řešení systému vytápění a širokou síť servisních partnerů.

Nabízíme chytrá řešení za dostupnou cenu. Naším hlavním cílem je vaše spokojenost.

Naše produkty mají dlouhou životnost a jsou vysoce účinné. Můžete tak vytápět s ohledem na budoucnost.

Prohlédněte si naše řešení.

Udržitelné vytápění

Chytré vytápění

Jednoduše pohodlné

Snadná výměna

Udržitelné vytápění

Pojďte s námi šetřit zdroje.

Jednoduše výkonná: přesně taková jsou tepelná čerpadla Protherm, která zajišťují pohodlí ve vaší domácnosti během celého roku. Šetří vaše náklady za vytápění a snižují uhlíkovou stopu. Vyzkoušejte technologii budoucnosti, která není jen pro ekologické nadšence.

Zjistěte více

Chytré vytápění

Připojte se kdykoli a odkudkoli.

Nabízíme chytré řešení, abyste mohli snadno ovládat svůj systém vytápění kdykoli a odkudkoli. Nejen, že tím ušetříte náklady na vytápění, ale usnadníte si také život.

Zjistěte více

Jednoduše pohodlné

Užijte si pohodlí s chytrým vytápěním.

Opravdu chytrý: takový je kotel Protherm, je to inteligentní a přizpůsobivé zařízení, které se samo nastaví podle vašich skutečných potřeb. Můžete tak mít příjemnou teplotu a teplou vodu přesně tehdy, když ji potřebuteje. Ušetříte tím spoustu energie, peněz a snížíte svou uhlíkovou stopu. A to už za to stojí!

Zjistěte více

Snadná výměna

Výměna kotle nebyla nikdy snadnější.

Protože dobré věci nemusí být složité: s výměnou kotle ušetříte čas, peníze a nervy. Jednoduše nás kontaktujte telefonicky nebo online a vyzkoušejte to.

Zjistěte více

Co můžete očekávat?

Pohodlí přesně podle vašich představ

Naše chytrá řešení vám usnadní život. Mějte své výdaje za vytápění pod kontrolou, nastavte si spotřebu energie přesně tak, jak vám to vyhovuje. Jednoduše a pohodlně, kdykoli a odkudkoli.

Jednoduše flexibilní

Představte si, že vaše vytápění je jako váš přítel. Přítel, který zná vaše zvyky a dokáže se jim přizpůsobit. Zkuste to! Naše moderní technologie a nové funkce vám poskytnou vysoký výkon a vytápění s ohledem na budoucnost. Například technologie FlameFit dokáže sama rozpoznat kvalitu plynu a přizpůsobit spalování pro větší efektivitu. Toto je skutečně inteligentní funkce, nemyslíte?

Pro zelenější budoucnost

Pojďte s námi šetřit zdroje. Poskytneme vám k tomu trvanlivé a moderní řešení pro vytápění a přípravu teplé vody. Vysoká účinnost s co nejnižší spotřebou energie, stejně tak jednoduché ovládání a možnost vzdálené správy. To je náš cíl. A vaše možnost, jak šetřit náklady a klima, díky snížení emisí CO2 – pěkně den za dnem.

Jednoduché od samého začátku

Užijte si pohodlí bez starostí. Pomůžeme vám vybrat to správné řešení se snadnou instalací a intuitivním ovládáním. Díky široké síti servisních partnerů se o vás vždy postaráme, protože není důležitější místo než domov.

Jak Vám můžeme pomoci?

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás telefonicky nebo emailem. Můžete nám také zaslat vaši poptávku na kotel nebo tepelné čerpadlo - stačí vyplnit jednoduchý formulář.

Naše produkty

Prohlédněte si všechny naše produkty.

Jak Vám můžeme pomoci?

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás telefonicky nebo emailem. Můžete nám také zaslat vaši poptávku na kotel nebo tepelné čerpadlo - stačí vyplnit jednoduchý formulář.

Naše produkty

Prohlédněte si všechny naše produkty.

Více o značce Protherm

Teplá voda neomezeně dlouho

Vyměňte váš starý kotel za nový kondenzační, který vám zajistí maximální pohodlí při vytápění a ohřevu teplé vody.

Technologie Tiger Condens: více než 10 let na trhu!

Teplá voda hned od začátku a po celou dobu. Tak dlouho, jak si budete přát. S naším kondenzačním kotlem Tiger Condens.

Gepard Condens - perfektní volba

ledáte ideální kondenzační kotel pro vytápění?

Kondenzační kotel Gepard Condens je vhodný kotel do jakékoliv domácnosti a za cenu dostupnou pro každého.