Hledat
Hledat

Užijte si pohodlí a myslete na budoucnost

Snižte své provozní náklady a vytápějte s ohledem na životním prostředí pomocí tepelných čerpadel Protherm. Pro lepší klima ve vašich domovech i všude kolem, dnes i v budoucnu.

Kontaktujte nás

Pojďte s námi šetřit zdroje.

Správné rozhodnutí pro životní prostředí a vaši peněženku - ať pro novostavbu nebo renovaci, tepelná čerpadla Protherm jsou řešením pro budoucnost.

Maximální účinnost: s využitím 25% elektrické energie získáte 75% tepla zdarma z okolního prostředí.

Úspora na několika stranách: snížené náklady na energie, nízké náklady na provoz a díky dlouhé a spolehlivé životnosti i nepatrné náklady na servis.

Extrémně tichá – naše tepelná čerpadla jsou natolik tichá, že nebudou vadit ani vašim sousedům v husté zástavbě řadových domů.

Pořiďte si ke svému tepelnému čerpadlu ekvitermní regulátor se vzdálenou správou a ovládejte své zařízení kdykoliv a odkudkoliv.

GeniaAir Mono – tepelné čerpadlo vzduch-voda

GeniAir Mono je maximálně úsporné tepelné čerpadlo třídy A+++, což znamená, že vám pomůže snížit náklady na spotřebovanou energii. A mimo to, využívá ekologické chladivo, takže je šetrné také k životnímu prostředí.

Chtěli byste více informací o našich produktech nebo přímo cenovou nabídku pro váš nový systém vytápění?

Pak můžete telefonicky nebo emailem kontaktovat našeho obchodního zástupce nebo nám vyplnit jednoduchý formulář a my se vám ozveme.

Zjistěte více o trvale udržitelném způsobu vytápění

Více informací o dostupných a ověřených technologiích

Chytré vytápění

Jednoduše pohodlné

Snadná výměna

Chytré vytápění

Připojte se kdykoli a odkudkoli.

Nabízíme chytré řešení, abyste mohli snadno ovládat svůj systém vytápění kdykoli a odkudkoli. Nejen, že tím ušetříte náklady na vytápění, ale usnadníte si také život.

Zjistěte více

Jednoduše pohodlné

Užijte si pohodlí s chytrým vytápěním

Opravdu chytrý: váš kotel jako inteligentní a přizpůsobivé zařízení, které se samo nastaví podle vašich skutečných potřeb. Můžete tak mít příjemnou teplotu a teplou vodu přesně když ji potřebuteje. Ušetříte tak spoustu energie, peněz a snížíte svou uhlíkovou stopu. A to už za to stojí!

Zjistěte více

Snadná výměna

Vyberte si nový kotel ve čtyřech krocích.

Protože dobré věci nemusí být složité: s výměnou kotle ušetříte čas, peníze a nervy. Jednoduše nás kontaktujte online a vyzkoušejte to.

Zjistěte více

Jak Vám můžeme pomoci?

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás telefonicky nebo emailem. Můžete nám také zaslat vaši poptávku na kotel nebo tepelné čerpadlo - stačí vyplnit jednoduchý formulář.

Naše produkty

Prohlédněte si všechny naše produkty.

Jak Vám můžeme pomoci?

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás telefonicky nebo emailem. Můžete nám také zaslat vaši poptávku na kotel nebo tepelné čerpadlo - stačí vyplnit jednoduchý formulář.

Naše produkty

Prohlédněte si všechny naše produkty.

Protherm: více než 25 let na českém trhu

K dispozici vám je široká síť autorizovaných servisníchfirem Protherm po celé České republice.

Technici call centra jsou připraveni zodpovědět vaše technické dotazy týkající se všech výrobků značky Protherm, stačí zavolat na naši linku technické podpory 810 200 210.

Kontaktujte naše obchodně-technické zástupce, kteří vám rádi zprostředkují kontakt na vhodnou montážní firmu z vašeho okolí nebo připraví cenovou nabídku.