Poradíme vám s výběrem

Široká síť servisních firem

Tisíce spokojených zákazníků

Hledat

Poraďte svým zákazníkům ihned na místě.

Stáhněte si vylepšenou aplikaci Vaillant Group servis.

více informací

Konektivita k tepelným čerpadlům GeniaAir

S bránou SR 940 f MiGo Link a ekvitermní regulací MiPro Sense lze ovládat tepelné čerpadlo pohodlně vzdáleně přes aplikaci v telefonu.

Věrnostní klub pro montážní firmy

Využijte výhod věrnostního klubu pro montážní firmy. Sbírejte body za registrace a mějte přehled o svých montážích.

Databáze systémových schémat

Najděte správné systémové schéma, které vám a vašim zákazníkům poskytne to nejlepší řešení. Stažení je možné ve formátu PDF nebo DWG.

Vybírejte z portfolia výrobků značky Protherm

Kondenzační kotle

Plynové kondenzační kotle, které jsou energeticky účinné, spolehlivé a dokáží významně snížit vaše náklady na vytápění. Moderní technologie garantují příjemné teplo a dostatek teplé vody pro váš maximální komfort.

Tepelná čerpadla

Tepelná čerpadla jsou ideálním řešením pro vytápění a přípravu teplé vody. Jsou vhodná pro novostavby i renovace, pro každý typ domácnosti. Vynikají snadnou instalací, vysokou účinností a nízkou hlučností.

Elektrokotle

Ideální pro domy nebo byty s nízkou energetickou náročností. Vysoká účinnost, nízké pořizovací náklady, komfortní provoz.

Solární systémy

Chtěli byste ušetřit až 70% nákladů na přípravu teplé vody? Nabízíme vám vysoce účinný solární systém, který k ohřevu teplé vody využívá sluneční energii. Je vhodný pro kombinaci s jakýmkoli dalším systémem vytápění a dokáže snížit vaši uhlíkovou stopu.