Hledat
Hledat

Kvalita, to je náš životní postoj.

Každé z našich tepelných čerpadel splňuje ty nejvyšší standardy. To zajišťujeme rozsáhlým testováním a prvotřídními službami. Všechno, co děláme, děláme pro vás.

Testováno na maximum. A znovu a znovu.

Než vaše tepelné čerpadlo dorazí k vám domů, je dokonale otestováno. A to díky více než 300 testům během vývojové fáze. V klimatické komoře je vystaveno teplotám od -25 do 48°C a vlhkosti až 100 %. Navíc se musí osvědčit i v testech solné mlhy a stříkající vody. A než opustí výrobu, je ještě naposledy kompletně zkontrolováno. Stručně řečeno: dlouhá životnost tepelného čerpadla Protherm ve vaší zahradě je pro nás stejně důležitá jako pro vás.

Skvělá volba při modernizaci topného systému. A pro naši planetu.

Naše tepelná čerpadla jsou perfektní volbou nejen v novostavbách, ale i při modernizaci stávajících topných systémů. Pracují velmi efektivně také při vysokých výstupních teplotách 55 °C a více. Díky tomu dokáží fungovat i ve spojení s radiátory. Tepelné čerpadlo GeniaAir Mono obsahuje navíc přírodní chladivo R290 s nízkým potenciálem globálního oteplování GWP 3, a tudíž je skutečně šetrné k životnímu prostředí. Renovací starého systému vytápění s naším tepelným čerpadlem tak rozhodně neuděláte chybu.

Jsme pyšní na to, že to můžeme říct: je tak tiché jako šepot.

Naše tepelná čerpadla jsou jedna z nejtišších na trhu. Díky 30 db(A) v tichém režimu a vzdálenosti 3 m dopřejí vám i vašemu sousedovi klidný spánek. Podařilo se nám dosáhnout těchto nízkých hladin hluku tím, že jsme neponechali nic náhodě. Dopomohl nám k tomu třeba i dvojitě uložený kompresor, velký nízkohlučný ventilátor, vysoce odolné izolační rozhože nebo zesílené desky v kritických místech. Naše tepelná čerpadla tak bez problému splňují i požadované hodnoty emisí hluku, které jsou dané závaznými normami.

Tam, kde to potřebujete: naše servisní síť.

Někdy mohou mít i kvalitní tepelná čerpadla špatný den. Dobrá zpráva je, že každá součást našeho tepelného čerpadla je vyměnitelná. A naši autorizovaní servisní partneři jsou tu od toho, aby vám pomohli. Stejně jako vy, tak i oni mohou počítat s naší plnou podporou. Nakonec se určitě postaráme o to, abyste byli v klidu, ať se stane cokoliv.

Prohlédněte si naši nabídku tepelných čerpadel nebo nám rovnou pošlete poptávku.

Zde se dozvíte vše, co potřebujete vědět o tepelných čerpadlech.

Protherm: váš spolehlivý partner již 30 let.

Značka Protherm je zaslouženě označována za kvalitního a spolehlivého výrobce tepelné techniky českého původu. Dbáme na dodržování nejvyšších standardů kvality. Zaměřujeme se také na dlouhodobou spolupráci s našimi partnery. Jsme hrdí na to, že pomáháme utvářet udržitelnou budoucnost tím, že ji zjednodušujeme a zpřístupňujeme všem.