Hledat
Hledat

JIŽ 30 LET NA TRHU!

Značka Protherm je zaslouženě označována za kvalitního a spolehlivého výrobce tepelné techniky českého původu. Na počátku jejího vzniku, roku 1992, byl hlavním prezentovaným výrobkem elektrický kotel.

Díky velmi rychle vzrůstající poptávce byla zahájena jeho sériová výroba ve slovenské (tehdy ještě česko-slovenské) Skalici. V současné době jsou elektrokotle Protherm suverénně nejprodávanější elektrokotle v Česku. V roce 1994 pak byla zahájena výroba první generace závěsných plynových kotlů. V roce 2004 se značka Protherm úspěšně začlenila do koncernu Vaillant Group a díky tomu jsou od té doby výrobky pod značkou Protherm exportovány do mnoha zemí po celém světě. V roce 2010 představil Protherm svůj solární systém HelioSet a zaměřil se tak na využívání obnovitelných zdrojů energie, a tím i ekologický způsob vytápění.

V roce 2019 se sortiment rozšířil o tepelná čerpadla GeniaAir vzduch-voda v provedení split a o rok později navíc i o variantu monoblok s přírodním chladivem. Další rok, 2021, dochází ke spuštění prodeje nové generace kondenzačních kotlů s označením FlameFit, tedy technologií, která se dokáže automaticky přizpůsobit měnící se kvalitě plynu.

Velké DÍKY patří za ty roky jak všem našim zákazníkům, kteří v nás vložili důvěru a jakýkoliv výrobek Protherm mají doma, tak především také našim partnerům, kteří nám zachovávají přízeň.

Nadále budeme usilovat o to, abychom i v příštích letech zůstali spolehlivým dodavatelem tepelné techniky, a přitom se budeme snažit veškeré činnosti provádět s ohledem na životní prostředí, abychom dostáli naší vizi: Dbáme o lepší klima. Pro každý domov i svět kolem něj.